Ми відповідальні за тих, кого приручили

Без чого не можна жити людині, щоб бути справді щасливою? Звичайно, це дім і сім’я. Родина — це ті, хто піклуються і переживають за тебе, уболівають і співчувають. Іноді трапляється так, що людина залишається самотньою. Щоб уникнути самотності, щоб знати, коли ти повертаєшся додому, що на тебе там чекають, люди заводять тварин. Це прекрасні істоти, які дарують радість спілкування, відчуття, що ти не один, що ти комусь потрібний.

І Не встигаєш переступити поріг, а до тебе кидається твій улюбленець, який чекав на твоє повернення з нетерпінням і вимагає, щоб йому приділили увагу. Хто б то не був” він прекрасно знає, що є повноправним членом родини, де його люблять і ніколи не образять, бо він довірився людині і не має нікого ближчого за неї.

Кожна тварина має свій характер, свої особливості, уподобання. Беручи в дім будь-яку живу істоту, ми беремо на себе велику відповідальність. Бо всі тварини беззахисні перед людиною, а ми дуже часто користуємося цим. Люди забувають, що тварини — їхні найближчі друзі, які не мають звички зраджувати. Буває навпаки — люди зраджують своїх домашніх тварин: зневажають їх, викидають на вулицю, віддають іншим, не думаючи про те, що серце цієї істоти вже навіки віддано саме їм.

Взявши додому маленьке цуценятко, людина милується ним та його пустощами, але тільки-но це цуценятко виростає у велику собаку, то починає набридати господареві — і опиняється на вулиці. І цей господар не хоче знати, що його підопічний уже встиг прив’язатися до нього і що він непристосований до життя на вулиці. Люди не відчувають відповідальності за свої вчинки, і тому на вулицях нашого міста так багато бездомних тварин.

Тварини теж мають значний вплив на життя людини, бо для неї, особливо для дітей, дуже важливо про когось піклуватися, виявляти свою любов.

Я не знаю жодної дитини, яка б не мріяла про свого власного собаку або кішку, папугу, рибок або будь-яку тварину. Саме спілкування з ними допоможе вирости доброю, чуйною людиною, не байдужою до оточуючих. Головне — це пам’ятати, що ми відповідальні за тих, кого приручили.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>