Мої плани на майбутнє

Щоб краше розповісти про мої плани на майбутнє життя, я пропоную вам уявити символічний багатоповерховий будинок. Перший поверх у ньому займає здобуття вищої освіти після закінчення школи. Я мрію навчатися на психологічному факультеті вищого навчального закладу, оскільки вважаю, що прогрес суспільства над&гі залежатиме від всебічного використання психічних можливостей людини, які до сьогоднішнього дня розкриті ше дуже мало.Другий поверх мого «будинку планів» поділяється на дві частини: у правій, наприклад, розташована перспективна та цікава робота у галузі практичної психології, а у лівій — власна родина, де я могла б шасливо реалізуватися як жінка і мати. Гадаю, що зі мною погодиться більшість людей: цікава й пристойно оплачувана робота плюс сімейний добробут, любов — це і є складові шастя людини. І хоч обидві частини цього «другого поверху» мають міх собою функційні та архітектурні розбіжності, але вони гармонійно :получаються між собою. Тому на цьому поверсі затишно мені і моїм рідним.

Є у моєму будинку ще й третій поверх. Одержавши певний міцний досвід у роботі, я хочу поглибити свої знання з фаху, а тому навчатися та одержати ше одну суміжну спеціальність. Це б дало мені змогу більш досконалим фахівцем і, можливо, згодом приступити до наукової праці з психології.

Та хочеться сподіватися, що моє майбутнє не буде затишно-тихим, бо свої плани я пов’язую ще з громадською діяльністю. Мене приваблює робота з екологічного захисту довкілля та діяльність патріотичного спрямування.

То нехай же сходинки цього «будинку мрій» ведуть мене до головного у моїх планах — бути самодостатньою особистістю!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>