Що таке щастя? (3 варіант)

Питання, що винесене у тему твору, турбувало людей завжди і вирішити його намагалися найрозумніші з них. Філософи і письменники давали на це запитання різні відповіді, і мені здасться, що з цього можна зробити один висновок: формули щастя єдиної для всіх, універсальної, не існує.

Люди говорять: “Не в грошах щастя”, а між тим тисячі, знаючи це прислів’я, живуть за абсолютно протилежним принципом. Прикладів цьому ми

Знайдемо багато і в реальній дійсності, і в художній літературі. Пузир з комедії “Хазяїн” І. Карпенка-Карого все своє життя присвятив тому, щоб збагатитися, нажитися на копійках. Він досяг свого. І якщо б його хтось спитав, чи щасливий він, чи прожив би він ще одне таке життя, мені здасться, що Пузир відповів би “так”.

Але треба зауважити, що справа тут не стільки в грошах, скільки в тому, що він присвятив все своє життя єдиній меті і досяг її. Нехай це не дуже висока мета, але така вже він людина і більшого йому не треба.

Тетяна з повісті С. Васильченка “Талант” мріє про артистичну діяльність не заради грошей і слави, вона хоче послужити людям своїм талантом. Євгеній Рафалович намагається допомогти селянам, не шукаючи в цьому власних вигід. А скільки вчителів і лікарів працює зараз за копійки, і є серед них такі, що щасливі від своєї праці!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>