Спадковість – Твір – Міркування

Твір – Міркування

Знаменитий філософ Э. Кант сказав: «Діти повинні виховуватися не для сьогодення, а для майбутнє, можливо кращого стану роду людського».

Кожний з батьків бажає виростити свою дитину щасливим, здоровим, успішним, розумним. Щоб він вибрав правильну дорогу, мав можливість самореалізуватися, створив потім щасливу родину й гідно виховував своїх дітей

Про це думають всі батьки, незалежно від того в якій країні вони живуть, на якій мові говорять, який у країні економічний і політичний порядок. Кожний з батьків для своєї дитини бажає кращої долі. І хочеться вірити, що діти завжди йдуть далі своїх батьків. Хоча є і якості, які простежуються з покоління впоколение.

А є чи якості, які ніде не простежуються? Як могло з’явитися воно – це якість, звідки воно? В усіх нас є прекрасна можливість проаналізувати власне найближче оточення, а також задуматися над власними якостями і якостями наших батьків. Адже недарма говорять, що «від осики не народяться апельсинки», а «яблучко від яблуньки далеко не падає».

Але найважливіший механізм виникнення незрозумілих якостей характеру або дивного поводження простій – ми, діти, беремо приклад з вас, батьків. Недарма говорять учителі так часто : «Так… Дитина – Особа родини!»

Ми сподіваємося, що ви пишаєтеся цією особою!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>