Спадковість? (Твір-роздум)

Знаменитий філософ Е. Кант сказав: “Діти повинні виховуватися не для сьогодення, а для майбутнього, можливо кращого стану роду людського”.

Кожен з батьків бажає виростити свою дитину щасливою, здоровою, успішною, розумною. Щоб вона вибрала правильну дорогу, мала змогу самореалізуватися, створила потім щасливу сім’ю і гідно виховувала своїх дітей. Про це думають всі батьки, незалежно від того в якій країні вони живуть, на якій мові говорять, якій існує економічний і політичний лад. Кожен з батьків для своєї дитини бажає кращої долі. І хочеться вірити, що діти завжди йдуть далі за своїх батьків. Хоча є і якості, які простежуються з покоління в покоління.

А чи є якості, .які ніде не простежуються? Як могло з’явитися воно — це якість, звідки воно? У всіх нас є прекрасна можливість проаналізувати власне найближче оточення, а також задуматися над власними якостями і якостями наших батьків. Адже не дарма говорять, що “від осики не народяться апельсинки”, а “яблучко від яблуньки далеко не падає”.

Але найважливіший механізм виникнення незрозумілих якостей характеру або дивної поведінки простий — ми, діти, беремо приклад з вас, батьків. Не дарма ж говорять вчителі так часто : “Так… Дитина-особа сім’ї!”

Ми сподіваємося, що ви гордитеся цією особою!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>