Три мушкетери характеристика образу Міледі

Міледі – колишня графиня де Ла Фер, дружина Атоса, яку він повісив, побачивши клеймо злочинниці на її плечі. Проте М. врятувалася і зробилася довіреною особою кардинала Рішельє, т. е. смертним ворогом мушкетерів. Упродовж роману вони успішно справляються з її хитромудрими задумами, і врешті-решт, після того, як М. вбиває полюблену д’Артаньяна Констанцію Бонасье, мушкетери страчують її в глухому містечку Армантьер. Хитра, розумна і безсердечна, М. не зупиняється ні перед чим заради виконання своїх задумів і політичних інтриг Рішельє.

Без щонайменших розкаянь совісті вона, користуючись своєю ангельською красою, спокушає і посилає на вірну смерть фанатика Фельтона, тому що Рішельє треба, щоб він убив герцога Бэкингема(у обмін на це кардинал повинен надати їй право розправитися з д’Артаньяном). Без жалості вона вбиває отрутою Констанцію, що розладнала плани Рішельє. Вправно використовуючи кардинала у своїх цілях, М. уміє справлятися з найнебезпечнішими ситуаціями і незмінно домагається свого шляхом ганебних інтриг і злочинів. Образ М.

Складає різкий контраст по відношенню до головних героїв – благородних мушкетерів – і наділяється виключно негативними якостями. У системі роману М. належить амплуа героїні-злочинниці, що провокує небезпеки для головних героїв, які отримують додатковий шанс продемонструвати свою бездоганну відвагу і витримку. Залучаючи мушкетерів до нескінченних пригод, М. разом з Рішельє утворює той фон, на якому ще яскравіше виступають блискучі достоїнства цих героїв.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>