Ян Івасик рятував сосонку (за оповіданням 0. Пчілки «Сосонка»)

Олена Пчілка — видатна українська письменниця. (Олена Пчілка написала багато цікавих віршів, оповідань і казок для української малечі. О. Пчілка — мати поетеси Лесі Українки.)

Хлопчик Івасик — рятівник сосонки в оповіданні О. Пчілки «Сосонка». (Івасик живе з батьком Максимом у селі. Батько Максим зрубав сосонку задля продажу. Сосонку купили для панського свята.)

Як Івасик рятував сосонку. (Пани використали сосонку на різдвяне свято і ви­кинули у двір. Івасик забрав сосонку додому і поставив у себе для того, щоб, навіть пожовкла, вона не пропала зовсім.)

Як сосонка врятувала Івасика. (Івасик не зміг жити в панів і побіг додому. Він заблукав у лісі в завірюху і зовсім пропав би, якби не сосонка, поставлена при дорозі.)

Бережіть природу — вона збереже вас. (Такого висновку можна дійти, прочи­тавши оповідання О. Пчілки. Івасик зберіг сосонку, не дав їй загинути, і со­сонка допомогла йому знайти шлях додому. Треба берегти і любити живу при­роду, тоді вона допоможе зберегти життя на землі.)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>